Rüyada Mezar Görmek

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek, talihsiz bir rüya olarak yorumlanır. İş ilişkilerinizde ve sağlığınızda olabilecek bozulmalara yorulur.

Rüyada Mezar Üstünde Yürümek: Erken ölüme veya başarısız bir evliliğe işarettir.

Rüyada Boş Bir Mezar Görmek: Hayal kırıklığı ve arkadaş kaybı anlamına gelir.

Rüyada Kendi Mezarınızı Görmek: Düşmanlarınızın sizi felakete sürüklemeye çalışacaklarına eğer akıllıysanız bu durumdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Mezar Kazdığını Görmek: Üzerinize aldığınız bir işte düşmanlarınızın engellemeleriyle karşılaşacak ve zorluk çekeceksiniz demektir.

Rüyada Harap Olmuş Mezar Taşları: Ölüm veya umutsuz bir hastalık demektir.

Rüyada Kendi Mezar Taşınızı Görmek: Hayal kırıklığına uğrayacağınıza veya bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.

Rüyada Mezar Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada mezar görmek, genellikle hayra yorulan bir rüya değildir. Rüyada mezar görmek, gören kişinin sıkıntı bir yaşam sürecine girdiğine veya bir suçtan dolayı ceza alacağına işarettir. Başka bir yoruma göre, rüyada mezar görmek ve içerisine girmek, kişinin ev sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada mezar üstünü örtmek, rüyayı gören kişinin sağlık konusunda iyi olacağına işarettir. Rüyada mezarların arasında dolaşmak, rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyada mezarda yatan ölülerle konuşmak ise, alınacak güzel bir habere işarettir.

Rüyada Mezar Görmek - Genel Yorum

Rüyada mezar görmek, rüya sahibinin yaptıkları için tövbe edeceğine veya sıkıntılı günler geçireceğine işarettir. Rüyada kendi mezarını görmek, rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına yorumlanır. Rüyada mezarda yatan ölüyü ağlarken görmek ise, hayra yorumlanan rüyadır. Rüyada eski mezar görmek, rüyada sahibinin çok sevdiği insanlar tarafından terk edileceğine ve bu nedenle fazlasıyla üzüleceğine işarettir. Yeni evlenen bir kadının, rüyada eski mezar görmesi, eşinden ayrılacağına ve dul kalacağına yorumlanır.

Rüyada Mezar Görmek. Rüya tabirlerinde mezar görmek
Rüyada mezar görmek ne anlama geliyor?
rüyada mezar görmek
rüya, mezar görmek, rüya tabirleri, rüyada mezar görmek
rüyada mezar görmek
Rüyada Mezar Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-mezar-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu