Kullanım Koşulları

Bu web sitesi Ruyayorumu.com’e aittir, Siteye erişerek ya da siteyi kullanarak sitenin "Kullanım Koşullarını" "Telif Hakkı Bilgisini" ve "Gizlilik Politikamızı" kabul etmiş bulunmaktasınız.

Sitenin Ziyaretçiler Tarafından Kullanımı


Bu site ziyaretçilerin, kişisel ve ticari olmayan kullanımı için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri ziyaretçiler tarafından değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifşa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, herhangi bir lisansa konu olamaz, site içeriğindeki bilgilerden başka işler türetilemez, devredilemez ya da satılamaz. Bu sitedeki her türlü görsel veya işitsel verilerin (Ruyayorumu.com tarafından herhangi bir şekilde yazılı izin verilmeden) değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır.

Ziyaretçilerin indirdiği yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ya da herhangi bir içerik, Ruyayorumu.com’e veya ilgili kurum ve kuruluşlara aittir. Ruyayorumu.com yazılımın ve bütün ilgili fikri mülkiyet haklarının tüm tasarruf yetkisini elinde bulundurur. Bu veriler yeniden dağıtılamayacağı ya da satılamayacağı gibi tasarımıyla oynanamaz veya başka bir forma sokulamaz.

Ziyaretçiler Tarafından Gönderilen Veriler


Ziyaretçiler, siteye gönderdikleri bütün verilerden yasallık, güvenilirlik, uygunluk, orijinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduklarını kanuni olarak kabul etmektedirler. Sitenin kullanımı yoluyla hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, yasal olmayan, sakıncalı ya da suç oluşturacak ya da suça teşvik edecek, herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir veri yüklenemez, dağıtılamaz ya da yayınlanamaz.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler haricinde Ruyayorumu.com’e bu site üzerinden gönderilen tüm fikir, öneri, yorum, grafik ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse dahi Ruyayorumu.com’nin mülkiyetinde kalacaktır. Ruyayorumu.com siteye gönderilen bütün bilgileri ticari ve ticari olmayan amaçlar için, kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma hak ve yetkisini elinde bulundurmaktadır.

Feragatname


Ruyayorumu.com bu sitenin içeriğinin doğruluğu ya da eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk üstlenmez. Sitenin içindeki metinler, grafikler, bağlantılar, bilgiler, hizmetler ve ürünler; “göründüğü gibidir”; sarih ya da zımni olsalar da herhangi bir garanti kapsamında değildir. Ruyayorumu.com, bu sitede bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, mevcut hataların düzeltileceğini, sitedeki ya da siteyi destekleyen sunucuların virüsler ya da diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını garanti etmez.

Diğer Sitelerle Bağlantılar


Bu Site başka dünya çapında web sitelerine de ulaşma imkanı sağlar. Ruyayorumu.com bu siteleri kontrol etmez, bu sitelere erişirken oluşabilecek risklerden tamamen kullanıcılar sorumludur. Ruyayorumu.com bu Site aracılığıyla ulaşılan başka sitelerde sunulan ürün ya da bilgileri desteklemez ve onaylamaz. Web sitenizin adres bölümündeki Web adresini (URL) hala Ruyayorumu.com ‘nin sitesinde mi yoksa başka bir sitede mi olup olmadığınızı tespit etmek için lütfen kontrol edin.


Web Sitesinde ve Kullanım Koşullarında Değişiklikler


Ruyayorumu.com bu sitedeki bilgi ve verileri sağlamakla, bunların her zaman kullanılabilir olmaya devam edeceğini garanti etmez. Ruyayorumu.com bu sitenin tamamı ya da herhangi bir kısmını önceden haber vermeksizin kapatmaya yetkilidir. Ayrıca Ruyayorumu.com bu sitenin koşullarını ve şartlarını değiştirme hakkını da elinde tutar. Siteyi kullanan ziyaretçiler düzenli olarak bu Kullanım Koşullarını gözden geçirip, değiştirilip değiştirilmediklerini kontrol etmeyi kabul etmektedirler.


Copyright © 2021, Ruyayorumu.com. Tüm hakları saklıdır.

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu