Telif Hakkı Bilgisi

Sayın Kullanıcı,
Ruyayorumu.com Web Site'sine hoş geldiniz,
Aşağıdaki "Telif Hakkı Bilgisi", Ruyayorumu.com'un , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.
Ruyayorumu.com Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.


Telif Hakkı

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Ruyayorumu.com'a veya içerik sağlayıcılarına (Örn: Stok fotoğraf sağlayıcıları) ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların, Ruyayorumu.com'un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, (kaynak gösterilse dahi) doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Bu sitedeki sayfalar başka bir Internet sitesiyle koşut olarak, birlikte veya yankı, ayna, vb. (mirror) şeklinde gösterilemez, kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Bu sitede kullanılan ve/veya sunulan yazılı metinler, fotoğraf, resim, grafik, logo, harita, plan ve programlar, başka bir Internet sitesinden direk olarak erişilemez.

Bu sitenin diğer sayfalarına erişim, bu şartların tamamının kabul edilmiş olduğunu gösterir.

Marka ve Logolar

Ruyayorumu.com, marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait Ruyayorumu.com.(TR), bu sitede kullanılan logo ve "Rüya Yorumu" markası ile hizmet isimleri tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.

Ruyayorumu.com bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Telif Hakkı Bilgisi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Copyright © 2021, Ruyayorumu.com. Tüm hakları saklıdır.

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu