Rüyada Erik Görmek

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek, sevdiğiniz kişi tarafından ihanete uğrayacağınız anlamına gelir. Bir başka yorum ise erikler yeşil olup ağaçta değillerse sizin ve akrabalarınızın rahatsızlığını işaret eder.

Rüyada Olgun Erikler Görmek: Kısa süreli yaşanacak keyifli olaylara işarettir.

Rüyada Erik Toplamak: İsteklerinizi elde edeceğinize ancak yoğunlukları istediğiniz gibi olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada Erik Yemek: Flörtlere ve çabuk geçen heveslere işarettir.

Rüyada Erik Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada erik görmek, rüyayı mevsiminde gördüyseniz hayra yorulur. Mevsiminde değilken rüyada erik görmek ise, kötüye ve sıkıntıya yorulur. Mevsiminde erik görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Mevsiminde değilken erik görmek ise, sağlık sorunları yaşanacağına, üzüntülü günler olacağına ve kedere işarettir. Hasta olan bir kişinin rüyasında erik yemesi, şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada Erik Görmek - Genel Yorum

Rüyada erik görmek, ummadığınız kişilerden ve beklemediğiniz zamanlarda sorunlar yaşayacağınıza, ihanete uğrayacağınıza işarettir. Ancak, rüyada görülen erik olgun ise, mutluluğun yakında olduğuna ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına işarettir. Rüyada erik toplamak ise, hedeflerinize ulaşamayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Erik Görmek. Rüya tabirlerinde erik görmek
Rüyada erik görmek ne anlama geliyor?
rüyada erik görmek
rüya, erik görmek, rüya tabirleri, rüyada erik görmek
rüyada erik görmek
Rüyada Erik Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-erik-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu