Rüyada Savaşmak

Rüyada Savaşmak

Rüyada savaşmak, rüya sahibinin hayatını değiştirmek, daha iyi ve güzel şartlara sahip olmak için elinden geleni yaptığına, asla çalışmaktan çekinmediğine ve yerinmediğine işarettir. Gece gündüz demeden çalıştığına, dinlenmek için asla kendine vakit ayırmadığına yorumlanır.

Rüyada Kılıçla Savaşmak: Ulaşacağınız zaferlere yorumlanır. Genel olarak ticaret işiyle uğraşan kişiler için çok daha olumlu bir rüyadır.

Rüyada Silahla Savaşmak: Başarı ve yükselme anlamına gelmektedir. Dertlerin bitmesi, huzurlu günlerin gelmesine işarettir.

Rüyada Savaşmak - Nablusi Yorumu

Rüyada savaşmak, ekmeğinizi kazanmak için gösterdiğiniz çabaya yorumlanır. Ailenizi ve kendinizi daha fazla rahatlatmak için elinizden gelen her şeyi yaptığınıza işarettir. Yine rüyada savaşmak, sağlıklı ve huzurlu hayatınız olacağına yorumlanır.

Rüyada Savaşmak - Genel Yorum

Rüyada savaşmak, sergilediğiniz hayat mücadelesine yorumlanır. Evinize para götürmek için canınızı dişinize takarak çalıştığınıza, hiç isyan ve pes etmeden devam ettiğinize işarettir. Azimli ve istekli olmanız, sizi daha üst seviyelere taşıyacak, daha büyük işlerin içerisine sokacak demektir.

Rüyada Savaşmak. Rüya tabirlerinde savaşmak
Rüyada savaşmak ne anlama geliyor?
rüyada savaşmak
rüya, savaşmak, rüya tabirleri, rüyada savaşmak
rüyada savaşmak
Rüyada Savaşmak.
http://upstream-ruyayorumu-com/ruyada-savasmak#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu