En Çok Görülen 10 Rüya

En Çok Görülen 10 Rüya

Avustralyalı psikolog Ian Wallece, uzun süreli kariyerinde rastladığı rüyalar içerisinden, en çok görülen 10 rüyayı anlamıyla beraber İngiliz Daily Mail gazetesine açıkladı.

1- Rüyada kovalanmak: Rüya sahibinin korktuğu veya yüzleşmek istemediği bir durumu temsil etmektedir. Rüyayı gören kişinin düşüncesinden kaynaklanan bu rüyadan, genellikle kaçmak mümkün değildir.

2- Rüyada diş düşmesi: Hepsi düşüyor ancak bir tanesi kalıyor ise çevrenizle uyumsuz olduğunuza ve bu nedenle yalnız kalacağınıza yorumlanır. Düşen dişi gömmek ise, aile içinde yaşanacak mutluluğa işarettir. Genellikle bu rüyadan sonra kişi özgüven kaybı yaşayacağı durumlarla karşılaşır.

3- Rüyada tuvalet bulamamak: Rüya sahibinin açıklamak istediği ancak bir türlü konuşmaya cesaret edemediği konuların varlığına yorumlanır. Tuvalet önünde sıra varsa, rüya sahibi kendi ihtiyaçlarını başkalarının ihtiyaçlarından sonraya bırakıyor demektir.

4- Rüyada toplum içinde çıplak kalmak: Rüya sahibinin iş hayatında veya özel ilişkisinde, savunmasız bir durum yaşayacağına ya da bir konudan dolayı patlama yaşayacağına yorumlanır.

5- Rüyada sınava hazırlıksız yakalanmak: Ne kadar donanımlı olursanız olun, her zaman bir endişeyle göreve başlandığına veya ufacık bir detay için sıkıntı yaratıldığına işarettir. Bu durum, rüyayı gören kişiden kaynaklanmaktadır.

6- Rüyada uçmak: Çevrenizin fazlasıyla genişleyeceğine ve sosyal hayatta daha aktif olacağınıza, sıkıntılardan kurtulmaya, iş hayatında daha yüksek mevkilere gelmeye ve daha iyi paralar kazanılacağına yorumlanır.

7- Rüyada düşmek: Rüyayı gören kişinin, otokontrolünü kaybetme korkusu yaşadığına yorumlanır. Rüyayı gören kişi, kendisine ağır gelen sorumluluklar üzerinde fazla durmamalı ve hayatı akışına bırakmalıdır.

8- Rüyada arabanın kontrolünü kaybetmek: İş konusundaki şartlarda yaşanacak sıkıntılara veya aksaklıklara yorumlanır. Rüyada kaza yapmak, zorunlu bir şekilde iş anlaşması yapılacağına veya önüne geçilemeyecek bir ayrılık olacağına yorumlanır.

9- Rüyada evde bilinmeyen bir oda keşfetmek: Rüyada görülen evin odaları, genellikle rüya sahibinin karakterine işarettir. Bilinmeyen bir oda keşfetmek ise, size şans getirecek bir durumla karşılaşmaya yorumlanır.

10- Rüyada geç kalmak: Rüya sahibinin var olan sorunlar üzerinde yoğunlaşmadığına, sürekli başka şeylerle uğraştığına ve aslında bu uğraşların onu bir yere taşımayacağına yorumlanır.

En Çok Görülen 10 Rüya
En Çok Görülen 10 Rüya
ruya
En Çok Görülen 10 Rüya
En Çok Görülen 10 Rüya.
http://upstream-ruyayorumu-com/ruya/en-cok-gorulen-on-ruya#yorumlar

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu