Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kısa bir süre sonra kurtulacağınıza işarettir. Bir başka yorum ise sevdiğiniz insanın tüm samimiyetiyle sizi sevdiği şeklindedir.

Rüyada Elma Yemek: Mala işarettir.

Rüyada Ekşi Elma Yemek: Şiddete dönüşebilecek tartışmalara işarettir.

Rüyada Elma Toplamak: Gönül işlerine gereğinden fazla zaman ayırdığınıza işarettir.

Rüyada Elma Koklamak: Evlilik anlamına gelir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek: Huzurlu ve mutlu bir hafta geçireceğinize ve yeni bir ilişkiye başlayacağınıza işarettir.

Rüyada Elma Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada elma görmek hayra yorulur. Güler yüzlü kişilerine varlığına ve hayırlı bir evlada işarettir. Rüyada elma toplamak; yüksek mevkide bulunan bir kişiden yardım alınacağına, rüyada elma ağacı dikmek; yetim veya yardıma muhtaç kişilere kol kanat gereceğinize yorumlanır, rüyada elma ağacı görmek ise; mümin kişilerin yakınlığına işarettir. Rüyada, mescid de veya cami içerisinde elma koklamak ise, yakın zamanda yapılacak evliliğe işarettir. Rüyada elma yemek ise, kişinin sahip olduğu bir malı yemesine yorumlanır.

Başka bir yoruma göre rüyada elma görmek, rüyayı gören kişinin şöhret sahibi olacağına, çok güçlü bir insan olacağına ve kudrete işarettir. Rüyada ekşi elma görmek ise, zarara uğrayacağınıza ve tartışmalara işarettir.

Rüyada Elma Görmek - Genel Yorum

Rüyada elma görmek, barış ve her anlamda bereketin habercisidir. Rüyasında elma gören kişi, maddi anlamda güce ve iş hayatında şansa kavuşur. Elma ağacı altında oturmak ise, yapılacak evliliğe işarettir ve bu evliliğin güzel olacağına, her iki tarafında mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada elma satın almak ise, karlı çıkacağınız bir işe yatırım yapacağınıza işarettir. Rüyada ağaçtan bir çok elmanın düştüğünü görmek ise, karşınıza bir çok fırsat çıkacağına ve bunları değerlendirmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Elma Görmek. Rüya tabirlerinde elma görmek
Rüyada elma görmek ne anlama geliyor?
rüyada elma görmek
rüya, elma görmek, rüya tabirleri, rüyada elma görmek
rüyada elma görmek
Rüyada Elma Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-elma-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu