Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, çok dürüst bir insan olduğunuza veya sizin iyiliğiniz istemeyen kişilere karşı dik duracağınıza ve bu sayede onları yeneceğinize işarettir.

Rüyada Kendinizi Polis Olarak Görmek: Yakında alacağınız bir iş teklifi karşısında kararsızlık yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Polis Tarafından Yakalanmak: Kendinize dürüstlüğü kural edineceğinize işarettir.

Rüyada Polis Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada polis görmek, iş hayatınızda veya özel hayatınızda bir takım rakipleriniz olduğuna ve sizin güçlü yapınız sayesinde bu kişilere karşı galip geleceğinize yorumlanır. Yine rüyada polis görmek, sizin ne kadar içten ve samimi bir kişiliğe sahip olduğunuza da işarettir. Rüyada polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda yaşanacak tehlikeli olaylara işarettir ve dikkatli olmanıza yorumlanır.

Rüyada Polis Görmek - Genel Yorum

Rüyada polis görmek, güçlü yapınızda yaşanacak sorunlara, düşmanlar karşısında kendinizi kısa süreli olarak güçsüz hissetmeye, ancak yine de bu tarz kişilere karşı galip gelmeye işarettir. Rüyada kendinizi polis olarak görmek, bir takım sorumlulukların altına gireceğinize ve bu sorumlulukların oldukça önemli olduğuna yorumlanır. Veya iş hayatında yeni kazanç kapılarının karşınıza çıkacağına işarettir. Rüyada toplu bir şekilde gezen polisler görmek, hem güçlü hem de dürüst olmayan kişilerin yakınlarınızda olduğuna ve bu kişilerin size sıkıntılar yaşatacağına yorumlanır.

Rüyada Polis Görmek. Rüya tabirlerinde polis görmek
Rüyada polis görmek ne anlama geliyor?
rüyada polis görmek
rüya, polis görmek, rüya tabirleri, rüyada polis görmek
rüyada polis görmek
Rüyada Polis Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-polis-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu