Rüyada Öldürmek

Rüyada Öldürmek

Rüyada öldürmek, yaptığınız hataları başkasına yıkarak ortadan kaldırma girişiminde bulunacağınıza işarettir. Bir başka yorum ise öldürdüğünüzü gördüğünüz kişiye iyiliğinizin dokunacağına işarettir. Birisinin öldürüldüğüne tanık olmak, kötülüğünüzü isteyenlerin kim olduğunuzu bildiğinize ve o kişilerle yüzleşeceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre, yaşam tarzınıza dikkat etmeniz konusunda bir uyarıdır. Rüyada öldürüldüğünüzü görmek, kötülüğünüzü isteyenleri etkisiz hale getireceğinize ve onlardan intikam alacağınıza yorulur.

Rüyada Öldürmek - Nablusi Yorumu

Rüyada öldürmek, büyük hatalar yapacağınıza ve yanlış yola sapacağınıza işarettir. Eğer kendinizi öldürdüğünüzü görürseniz, yaptığınız bütün hatalardan pişman olacağınıza ve kendinizi affettirmek için çok fazla çaba sarf edeceksiniz demektir. Rüyada köpek öldürmek, aslında sizi sevmeyen insanlardan sıyrılacağınıza işarettir.

Rüyada Öldürmek - Genel Yorum

Rüyada öldürmek, genel olarak günah işleyeceğinize ya da işlediğiniz bir günahı başka bir kişinin üzerine yıkacağınıza işarettir. Rüyada yılan öldürmek, kendinize rakip olarak gördüğünüz kişi karşısında galip geleceğinize işarettir. Rüyada böcek öldürmek, mutlu olacağınıza ve huzurunuzun artacağına işarettir.

Rüyada Öldürmek. Rüya tabirlerinde öldürmek
Rüyada öldürmek ne anlama geliyor?
rüyada öldürmek
rüya, öldürmek, rüya tabirleri, rüyada öldürmek
rüyada öldürmek
Rüyada Öldürmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-oldurmek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu