Rüyada Odun Görmek

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, çevrenizde kuyunuzu kazan pek çok insan olduğuna ve bu insanların sizin hakkınızda ileri geri konuştuklarına işarettir.

Rüyada Odun Kesmek: Size düşman olan insanları zararsız hale getireceğinize işarettir. Kestiğiniz odunları sırtlandığınızı görmek, başkaları için duyacağınız kıskançlıkların ileri safhaya giderek onlar hakkında ileri geri konuşmanıza yol açacağına işarettir.

Rüyada Ateşe Odun Atmak: Bir hastalığa çare bulmak için doktora görünmeye veya suçlu bir kişiyi polise ihbar etmeye işarettir.

Rüyada Odun Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada odun görmek veya odun yakmak, yaşı genç olan kişiler için, bir başkası tarafından ihanete uğramaya işarettir. Orta yaşta olan kişilerin bu rüyayı görmesi, iş hayatında yükseleceği mevkiye işarettir. Rüyada odun görmek, evli olan kişilerin maddi anlamda sıkıntılar yaşanacağına ve bu nedenle tartışmalar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Odun Görmek - Genel Yorum

Rüyada odun görmek, size dost gibi görünen ama aslında kuyunuzu kazan bir kişinin varlığına işarettir. Rüyada odun kesmek ve üst üste yığmak, zorluklarla mücadele edeceğinize ve sonucunda da istediğinizi elde edeceğinize işarettir. Hasta olan bir kişinin rüyada odun taşıması, sağlık açısından iyiye gideceğine ve sıhhatinin yerine geleceğine işarettir. Rüyada odun yakmak, zorluklar sonucunda elde ettiğiniz bir malı, hatalar yüzünden kaybedeceğinize işarettir.

Rüyada Odun Görmek. Rüya tabirlerinde odun görmek
Rüyada odun görmek ne anlama geliyor?
rüyada odun görmek
rüya, odun görmek, rüya tabirleri, rüyada odun görmek
rüyada odun görmek
Rüyada Odun Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-odun-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu