Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, nasıl ve nerede görüldüğüne bağlı olarak farklı anlamlar taşımaktadır. Görülen rüyayı iyi hatırlamak ve daha sonra yorumlamak gerekir.

Rüyada kedi görmek, kötü şans göstergesidir.

Rüyada Kediyi Sevmek: Hakkınızda kötü düşünen birisiyle tartışıp, aranızın bozulacağı daha sonra aranızı düzelteceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kedi Öldürmek: Hakkınızda kötülük düşünen insanları hayatınızdan uzaklaştıracağınız anlamına gelir.

Rüyada Kedinin Sizi Tırmalaması: Kötü niyetli insanların tuzağına düşüp, üzüleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kendinizi Kedi Gibi Görmek: Gayrimeşru işlerle geçiminizi kazanacağınıza işarettir.

Rüyada Yavru Kediler Görmek: Küçük sıkıntılar yaşayıp üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada Zayıf ve Kötü Bakışlı Bir Kediyle Karşılaşmak: Kötü haberler alacağınıza işarettir.

Rüyada Evde Kedi Görmek: Evinize hırsız gireceğine ancak bir şey çalmayacağına işarettir.

Rüyada Kedi Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada kedi görmek, öncelikle evli olan kişiler için evlat sahibi olmaya işarettir. Kadınların rüyada kedi görmesi, eşiyle arasında sıkıntılar yaşamasına yorumlanabilir ve sizi rahatsız edecek düşmanlara işarettir. Yine rüyada kedi görmek, samimi ve içten davranışlı kişilerin aslında size karşı düşmanlık beslediğine işarettir ve bu kişi büyük ihtimalle erkektir. Anne olan kişilerin rüyada kedi görmesi, çocuklarına karşı fazla katı olduğuna ve biraz istediklerini yapmalarına izin vermesi gerektiğine işarettir.

Rüyada dişi kedi görmek, size hem yararlı olacak kişilerin hem de size zararı dokunacak kişilerin varlığına işarettir. Yine rüyada dişi kedi görmek, size zararı dokunacak, iyiliğinizi istemeyen bir kadının olduğuna işarettir. Rüyada dişi ev kedisi görmek, var olan sıkıntıların geride kalacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada Kedi Görmek - Genel Yorum

Rüyada kedi öldürmek, mallarınızda gözü olan kişilerin evinize gireceğine ve rüyayı gören kişinin onunla karşılaşacağına işarettir. Yine rüyada kedi öldürmek, rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına işarettir. Rüyada kedi eti yemek, rüya sahibinin evine hırsız gireceğine ya da diğer yollarla mallarının çalınacağına işarettir.

Rüyada kediyle kavga etmek, rüyayı gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına işarettir. Rüyada kediyi ısırmak, rüya sahibinin yakalandığı rahatsızlığın uzun süreli olacağına ama sonucunda bu hastalıktan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada kedi ısırması, ısıran vahşi kedi ise sıkıntıların olacağına ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Rüyada ısıran kedi ev kedisi ise, hayatınızın daha iyi seviyelere ulaşacağına işarettir.

Rüyada Kedi Görmek. Rüya tabirlerinde kedi görmek
Rüyada kedi görmek ne anlama geliyor?
rüyada kedi görmek
rüya, kedi görmek, rüya tabirleri, rüyada kedi görmek
rüyada kedi görmek
Rüyada Kedi Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-kedi-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu