Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, geminin nasıl göründüğüne ve nerede göründüğüne bağlı olarak farklı anlamlar taşımaktadır. Sıkıntıya, derde, kedere, üzüntüye, hastalığa veya umuda, sevince, başarıya ve paraya işarettir.

Rüyada Batan Gemiden Kurtulmak: Ticarette uğrayacağınız zararı, kısa bir süre dayanarak ortadan kaldıracağınıza işarettir. Ölümcül bir hastalığınız varsa kurtulacağınız anlamına da gelir. Maddi durumunuz kötüyse bir süre daha da kötü olacağına ve sonra tamamen düzeleceğine işarettir.

Rüyada Gemiden Karaya Çıkmak: Sıkıntılardan, dertten kurtulmak anlamına geldiği gibi hata ve suç anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Seyir Halindeki Gemide Olmak: Sıkıntıya işarettir.

Rüyada Limandaki Gemiye Binmek: Tedirgin olduğunuz tehlikeli bir işten kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Gemi Batması: Yakınlarınızdan birinin ölümüne yorulur.

Rüyada Nuh’un Gemisini Görmek: İç huzura, mutluluğa işarettir.

Rüyada Boş Gemi Görmek: İşinizde bol ve bereketli kazanç demektir.

Rüyada Gemi Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada gemi görmek, eğer gemi temiz, bakımlı ve sağlamsa sıkıntıların sonlanacağına, üzüntülerin geride kalacağına ve hastalık varsa çare bulunacağına işarettir. Karadan gemi görmek, kişinin kurtuluşuna işarettir. Bir kişinin gemiyi karaya çıkardığını görmek ise, dedikodu ve düşman anlamına gelir. Rüyada gemiye binen kişi, özel hayatı ile bu rüyayı yorumlamalıdır. Yeni iş arayan kişi, rüyasında gemiye binerse, bu rüyayı bir işe başlayacağına ve denizin boyutuna göre, ne kadar başarılı olacağına yorumlamalıdır. Çok sıkıntılı durumda olan kişi, rüyasında gemi görürse, artık sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada Gemi Görmek - Genel Yorum

Rüyada temiz ve aydınlık gemi görmek, iş hayatında ulaşılacak başarıya ve yükselmeye işarettir. Geminin bakımsız ve yıkık olması ise, iş hayatında yaşanacak sallantıya ve başarısızlığa işarettir. Rüyada batan gemiden kurtulmak ise, rüyayı gören kişinin sıkıntılı olduğu durumdan kurtulacağına ve hayatının daha iyi seviyelere çıkacağına işarettir.

Rüyada Gemi Görmek. Rüya tabirlerinde gemi görmek
Rüyada gemi görmek ne anlama geliyor?
rüyada gemi görmek
rüya, gemi görmek, rüya tabirleri, rüyada gemi görmek
rüyada gemi görmek
Rüyada Gemi Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-gemi-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu