Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek, aslında daha önce yaşanan bir olayın tekrar yaşanılacağına işarettir. Ancak, çekilen fotoğrafın kalitesi ve canlılığı yaşanacak olayın türünü belirlemektedir. Çekilen fotoğraf net bir görünüme sahip ve canlı renklerle donatılmışsa, rüyayı gören kişi güzel ve mutlu edici bir olayı tekrar yaşayacak demektir. Çekilen fotoğraf net değilse ve bozuksa, rüyayı gören kişi çok talihsiz bir olayı tekrar yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek - Nablusi Yorumu

Fotoğraf çekmek, nereyi, nasıl veya kimi çektiğinize göre değişir. Bir yerin resmini ya da başka insanların resmini çekmek, hayra yorumlanır ve sonunda mutluluk olacağına işarettir. Rüya sahibi kendi fotoğrafını çekiyor ise, dünya zamanın dolmaya başladığına işarettir. Başkasının, rüya sahibinin fotoğrafını çekmesi ise, rüya sahibinin üzücü ve talihsiz bir olay yaşayacağına yorumlanır veya etrafında düşmanlar olduğuna delalet eder. Rüyada aileyi ilgilendiren fotoğraf görmek, rüyayı gören kişinin geçmişe olan bağlılığına veya rüya sahibinin mutlu olacağına ya da hüzünleneceğine yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek - Genel Yorum

Fotoğraf çekmek ve çektirmek farklı anlamlar taşımaktadır. Fotoğraf çekmek, rüyayı gören kişiyle direkt olarak ilgili durumların yaşanacağına yorumlanır. Fotoğraf çektirmek ise, başka insanların, rüyayı gören kişiye ilgilendiren durumların ortaya çıkacağına işarettir. Fotoğraf çekmek, eskiden yaşanan güzel bir anın tekrar yaşanacağına işarettir. Fotoğraf çektirmek ise, iyiliğinizi istemeyen kişilerine olduğuna yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek. Rüya tabirlerinde fotoğraf çekmek
Rüyada fotoğraf çekmek ne anlama geliyor?
rüyada fotoğraf çekmek
rüya, fotoğraf çekmek, rüya tabirleri, rüyada fotoğraf çekmek
rüyada fotoğraf çekmek
Rüyada Fotoğraf Çekmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-fotograf-cekmek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu