Rüyada Diş Görmek

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, hastalık alametidir.

Rüyada Diş Çıkması: Yakınlardan birinin vefatına yorulur.

Rüyada Üst Dişlerin Dökülmesi: Ticarette mala ve kazanca işarettir.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi: Üzüntü ve sıkıntı habercisidir.

Rüyada Kirli Dişler Görmek: Özensiz yapılan işlere yorulur.

Rüyada Diş Ağrısı: Akrabalarınızdan birinin zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çürük Diş Görmek: Kimde görülmüşse o kişinin başının dertten kurtulmayacağına işarettir.

Rüyada Kusurlu Dişler Görmek: Rüyayı gören kişi büyük bir felaket yaşayacaktır. Mal kaybı, sağlığınızın bozulması, isteklerinizin gerçekleştirilememesi ve sinir sisteminde bozukluğa alamettir.

Rüyada Dişleri İncelemek: Düşmanlarınızın size yakın bir yerde pusuda olduklarına ve bu yüzden dikkatli olmanız konusunda bir işarettir.

Rüyada Dişlerinizden Bir Tanesini Çekmeniz veya Dişinizi Kaybetmeniz: Sizi memnun etmeyecek bazı ilişkilerin içine gireceğinize işarettir.

Rüyada Diş Görmek - Nablusi Yorumu

Rüyada görülen dişler, iki farklı bağları temsil eder. Üst tarafta görülen dişler, baba tarafından olan yakın akrabaları temsil eder. Alt tarafta bulunan dişler ise, anne tarafından bulunan akrabaları temsil etmektedir. Alt ve üstte bulunan, ön taraftaki dört diş aynı kandan olan kişileri temsil etmektedir. Rüyada acı çekerek diş düşürmek, yakınlardan birinin ölümüne yorumlanır.

Başka bir yorumsa; rüyada görülen diş ecel anlamına gelmektedir. Dişlerin tamamı kız kardeşe, evlatlara ve aileye alâmettir. Bazı dişler ise mala, hayvanlara, tarlaya ve eve işarettir. Görülen dişler emanet mallara da yorumlanır.

Rüyada dişlerin küçük olanı güzelliklerle yorumlanır. Büyük olanlarıysa, başarıya ve müjdeye yorumlanır. Bazı yorumlara göre, rüyada diş gören kişi tedbirli olmalıdır.

Rüyada Diş Görmek - Genel Yorum

Rüyada görülen dişler ailenin ve bize yakın olan akrabaların sembolüdür. Azı dişleri, kendimizi ve ailemizi temsil eder. Üst dişler ise, baba tarafından olan akrabalarımızı temsil etmektedir. Rüyada dişlerin tamamı görülüyor ve hepsi düşüyorsa, maddi anlamda kayba yorulur. Rüyada dişlerin temizlendiğini görmek ise, hiç beklenmedik bir anda mutluluğa kavuşulacağına işarettir.

Rüyada görülen dişlerin beyazladıkca uzaması, iş konusunda rahata ulaşacağınıza ve son derece rahat olacağınıza yorumlanır. Yeni doğmuş bebeğin dişini görmek, kısa süreli olacak olan sıkıntıya işarettir. Düşen dişi gömmek ise, aile içinde yaşanacak mutluluğa işarettir. Tüm dişlerin düşmesi, ancak bir tanesinin kalması ise, çevrenizle uyumsuz olduğunuz ve bu nedenle yalnız kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek. Rüya tabirlerinde diş görmek
Rüyada diş görmek ne anlama geliyor?
rüyada diş görmek
rüya, diş görmek, rüya tabirleri, rüyada diş görmek
rüyada diş görmek
Rüyada Diş Görmek.
http://ruyayorumu.com/ruyada-dis-gormek#yorumlar
Rüya yorumunu sosyal medyada paylaş:

Gününün en çok okunan rüya tabirleri

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu