Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu

17 Temmuz Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

17 Temmuz Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu Kariyer

Kova burcu günlük : Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

17 Temmuz Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Eğer ani plan değişikliklerine ya da yöntem farklılıklarına veya gidilen yolun değişmesi ihtimaline esnek yaklaşımlar getirebilir ve uyum sağlayabilirseniz, bazı hedef ve amaçlarınıza ulaşmakla kalmayıp, çok da hızlı ilerle sağlayabilirsiniz. Ortaya koyacağınız ilerin veya atacağınız adımların herkesi memnun edebilmesi için niyetinizi ve duygularınızı açıkça ortaya koymalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu. 17 Temmuz Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu