Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Günlük Burç Boğa Burcu

17 Temmuz Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

17 Temmuz Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu Kariyer

Boğa burcu günlük : Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

17 Temmuz Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu Hürriyet

Sosyal yaşamınız, yaşam tarzınız veya günlük tekrarlanan işleriniz artık size hitap etmiyor olabilir veya bu başlıkların bazılarında aksayan ya da işe yaramaz hale gelmiş kısımlar bulunabilir. Dolayısıyla, işleri ele alış şeklinizde ve kullandığınız yöntemlerde köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınızı veya beslenme düzeninizi ilgilendiren değişikliklerde söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu. 17 Temmuz Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Takip et:

Sosyal medyada bizi takip edin, güncel yazılardan haberdar olun!
Rüya Yorumu